Akcija! Himalajų druskos vamzdelis (pypkė)-inhaliatorius

Himalajų druskos inhaliatorius (pypkė)

P89/3

Nauja prekė

Sandėlyje:

24 Prekės

 Druskos inhaliatorius skirtas ūmių ir chroniškų kvėpavimo takų, alerginių ir infekcinių ligų profilaktikai kaip pagalbinė priemonė gydymui. Kvėpuodami per inhaliatorių 15-20min. per dieną, galite gauti tą pačią naudą, kaip lankydamiesi druskos uolose. Himalajų druskos sudėtyje yra mineralinių medžiagų ir mikroelementų, kurie nesukelia jokio pašalinio efekto. 

Daugiau informacijos

17,50 € su PVM

-30%

25,00 €

Indikacijos: Skirta suaugusiems ir vaikams nuo 3 metų.

Gydymo trukmė: rekomenduojama vidutiniškai 21 d. gydymo trukmė. Jei būtina, gydymas gali būti pakartotas.

Naudojamas esant tokiems susirgimams: astma, bronchitas, rinitas, nosies polipai, sinusitas, faringitas, tonzilitas, laringitas, tracheitas, cistinė fibrozė, silikozė, bronchektazė, lėtinė obstrukcinė plaučių liga.

Pranašumai:

- Paprasta naudotis. Tiesiog pridėkite prie burnos inhaliatoriaus angą ir paprastai įkvėpkite, iškvėpkite per nosį, kad nebūtų kvėpuojama atgal į inhaliatorių. Pradžioje gali būti sūrus skonis, bet vėliau jis pranyks.

- Vietinis poveikis

- Puikiai toleruojamas

- Nėra pašalinio efekto, 100 % natūralus

- Greitai palengvina kvėpavimo takų simptomus

- Sumažina astminius priepuolius

- Palengvina medicininį gydymą

- Aktyvuoja kūno apsauginį mechanizmą.

Aktyvi medžiaga: apie 80 g. Himalajų akmens druskos kristalų iš Pakistano druskų kasyklos. Himalajų druska nuo mums įprastos druskos skiriasi visų pirma tuo, kad yra nerafinuota.

Himalajų druska turi didelę energetinę vertę, jos kristalai taisyklingos struktūros, yra lengvai pasisavinami. Ši struktūra susiformavo daugelį metų veikiant dideliam slėgiui.

Himalajų druskos klodai susiformavo išdžiūvus senovinės jūroms ir glūdi 400-600 metrų po žeme (dėl to yra apsaugota nuo aplinkos teršalų) Himalajų priekalnėse.

Ten ji kasama, perrenkama rankomis ir smulkinama. 100 % natūrali, nerafinuota akmens druska. Jos sudėtyje yra mineralinių medžiagų ir mikroelementų, tokių kaip kalcis, maginis, kalis, geležis, cinkas, silicis, baris, selenas, iš viso tokių aktyviųjų elementų randama net 84. Aktyvi druska išlieka iki 5 metų.

Kilmės šalis: Pakistanas.
Svoris: 0.15kg.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: